Mikołajki 2007r.

MIKOLAJDnia: 06.12.2007r. odbyła się impreza mikołajkowa w Przedszkolu Nr 24 z oddz. Integracyjnym i Specjalnym w Raciborzu. Dzięki uprzejmości takich firm jak Silvest S.A. z Nędzy , Apteki Św. Mikołaja państwa Hanny i Piotra Klima z Raciborza , Śląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Raciborza oraz Coca-Cola nasze stowarzyszenie mogło zorganizować paczki dla niepełnosprawnych dzieci , podopiecznych przedszkola oraz dla niepełnosprawnych dzieci , podopiecznych członków naszego stowarzyszenia.

W głównej roli – Św. Mikołaja w tym roku również wystąpił Piotr Klima z Apteki Św. Mikołaja w Raciborzu.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce wszystkich tych , dzięki którym można było wlać choć trochę radości w serca dzieci.

Ciekawe fotki można zobaczyć w Naszej Galerii - OTWÓRZ