III Dni Promocji Zdrowia

sontag 050W dniach 26-29.06.07r. odbyły się III Dni Promocji Zdrowia, które zorganizowały raciborskie pielęgniarki zrzeszone w Polskim Towarzystwie Pielęgniarskim
Można skorzystać z bezpłatnych badań, porad lekarzy i z poradnictwa przedstawicieli firm promujących zdrowie w ramach Dni Promocji Zdrowia. Miło nam stwierdzić , że nasze Stowarzyszenie miało również swój skromny udział. Członkowie naszego Stowarzyszenia p. Alfred Sontag i Jurek Wiśniewski , udzielali porad na temat właściwego doboru sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych oraz udzielali informacji gdzie i jaką pomoc mogą uzyskać osoby niepełnosprawne. Pomimo obaw miło jest nam poinformować , iż istnieje duże społeczne zainteresowanie tego typu działalnością.

Zapraszamy na fotoreportaż do Naszej Galerii - OTWÓRZ

.