Dusza artystyczna jest w każdym z nas

poetaAby wyrazić siebie samego trzeba czasem niewiele – ktoś napisze wiersz, ktoś inny maluje na płótnie lub na szkle, albo stworzy piękną kompozycję ze szmatek lub wełny.
Zdolności manualne, lub słowotwórcze, to czasem najlepsza forma wyrażenia siebie - dostępna w chwili, gdy niepełnosprawność nas ogranicza.
Możliwości jest tak wiele; ile jest w każdym człowieku pomysłów na upiększanie świata wkoło nas. Często też niepełnosprawność zatrzymuje kogoś w domu, wtedy jeszcze bardziej zmniejsza się możliwość pokazania innym tego, co jest naszym dziełem.

Dlatego chcemy zachęcić użytkowników naszego portalu, do demonstrowania swojej twórczości. Niech otworzą się szuflady z poskładanymi w nich wierszami, lub inna formą literacką, a twory naszych rąk, niech sfotografowane trafią do nas, aby inni mogli się przekonać że można upiększać świat w każdy dostępny nam sposób.
Zachęcamy wszystkich twórców - zarówno literackich, jak i autorów innych dzieł ich rąk, do przesłania na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub w formie wiadomości na facebooku: https://www.facebook.com/StowarzyszenieNaRzeczIntegracjiPodajReke, tego co chcecie pokazać innym.

B.K.