Audycja radiowa "Podaj Rękę" - zmiana terminów emisji

magazynvanessaInformujemy, że w związku ze zmianą ramówki w Radio "Vanessa" uległy zmianie terminy nadawania Magazynu Społecznego "Podaj Rekę". Od 22 czerwca 2014 roku audycja nadawana bedzie co drugi tydzień. Najbliższa audycja zostanie wyemitowana 29 czerwca 2014r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne, opiekunów dzieci i osób niepełnosprawnych oraz wszystkie osoby które chciały by poszerzyć swoją wiedzę, zasięgnąć porad i informacji na temat zdrowego stylu życia, do słuchania audycji radiowej na ten tak istotny temat.

Magazyn społeczny „Podaj rękę" emitowany jest w co drugą niedzielę o godz. 21.05 na antenie Radia Vanessa na 100,3 FM oraz 95,8 FM.

Audycję dofinansowano ze środków MIASTA RACIBÓRZ

 

 

Nasze zdrowie w naszych rękach. To stwierdzenie nabiera coraz większej mocy w obliczu tzw. chorób cywilizacyjnych.
Szybkie tempo życia, nadmiar obowiązków, ciężka praca, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej oraz źle zbilansowana dieta – wszystko to sprawia, że często zapominamy zadbać o swoje zdrowie, od którego przecież zależy cała aktywność i wydajność organizmu.
Bardzo często ignorancja i brak podstawowej wiedzy staje się źródłem wielu poważnych powikłań, bardzo uciążliwych a często także bardzo niebezpiecznych dla naszego zdrowia.Często ignorujemy pierwsze objawy świadczące o chorobie, co jest przyczyną poważnych powikłań.

Aby nie dopuścić do rozwoju choroby, powinniśmy zmienić dotychczasowe, szkodliwe dla naszego zdrowia nawyki. Każdy człowiek niezależnie od wieku powinien swoje zdrowie stawiać na pierwszym miejscu.

Wszystkie te potrzeby można osiągnąć poprzez ZMIANĘ TRYBU ŻYCIA, pozyskanie odpowiedniej informacji wzbogacającej wiedzę oraz na zaszczepieniu odpowiednich nawyków – prowadzenia zdrowego trybu życia, zadbania o prawidłowe odżywianie i dostarczanie orgazmowi codziennej dawki ruchu.

Ta promocja zdrowego stylu życia ma na celu zapobieganie w pojawianiu się i rozwojowi negatywnych dla naszego zdrowia zjawisk w naszej małej społeczności, oraz promowanie alternatywnych zjawisk w stosunku do tych, które usiłuje się wyeliminować.

Zapraszamy do słuchania oraz do sugestii dotyczących programu!

.